יום גיבוש לעובדים במרכז – אקסטרים ראלי ארט

סדנת נהג מרוצים ליום אחד

טיולי איזי ריידר

חץ וקשת

פיינטבול

טיולי אופניים (חשמליים)

לא מעט מקומות עבודה, גדולים וקטנים, מנסים למצוא דרכים כיום כיצד לגבש את העובדים שלהם לקבוצה אחת של אנשים, אשר יעבדו ביחד בצורה אופטימאלית ויוכלו בצורה כזו לייצר תפוקה איכותית, זאת בזמן שהם נהנים לבלות אחד עם השני בזמן העבודה, ומצליחים אפילו לייצר קשרי חברות ארוכי טווח. 

אחד האמצעים שמאפשרים זאת הוא יום גיבוש לעובדים. מקומות עבודה נוהגים להוציא את העובדים שלהם לימי גיבוש, במהלכם הם מבצעים פעילויות שונות, עם רמת אתגר ועניין מסוימת, כך הם יכולים לייצר תהליכי עבודה הרבה יותר טובים, הרבה יותר נעימים, כך הם לומדים להכיר את אחד את השני, ונהנים לבלות זמן ניכר ביחד במהלך שעת העבודה. 

במרכז הארץ אפשר למצוא היום הרבה מאוד אופציות לימי גיבוש אשר יכולים להתאים למקומות עבודה רבים. לפני שאנחנו נציג שורה של דוגמאות, חשוב להציג מספר נקודות שיסבירו כיצד בוחרים היכן ואיזה סוג של יום גיבוש אפשר וצריך ליצור עבור העובדים. 

נקודות שצריך להתייחס אליהן בהפקת יום גיבוש לעובדים במרכז

הנקודה הראשונה שצריך להתייחס אליה היא מאפייני העובדים. גיל, מין, מצב רפואי, תחומי עניין ועוד. כל המאפיינים הנ"ל יכולים לעזור לנו להחליט בסופו של דבר, איזה סוג של יום גיבוש לייצר עבור העובדים שלנו. 

הנקודה השנייה, היא משך הזמן שעומד לרשותנו, וכן המרחק אותו העובדים יצטרכו לעבור בשביל ליהנות מיום גיבוש במרכז ופעילויות כאלה ואחרות. חשוב שאנחנו ניקח בחשבון את ההשפעות שיש לכך על ההנאה שלהם מהחוויה. 

הנקודה השלישית, יש לבחון את האופציות השונות על פי המועד בו אנחנו רוצים לערוך את היום, וכמובן על פי אלמנטים אחרים שיכולים להשפיע כך או אחרת על הבחירה שלנו. 

בסופו של דבר הבחירה שלנו צריכה להיות כזו שהעובדים יוכלו ליהנות ממנה ולהפיק תועלת מרבית. צריך לזכור, אם אנחנו רוצים אזי שיש לנו אפשרות לשלב בין אופציות שונות, כלומר לא להסתפק אך ורק באופציה אחת אלא לשלב בין פעילויות שונות, כך כל קבוצה של עובדים תוכל ליהנות ממה שמתאים לה או להבדיל, כל העובדים יוכלו ליהנות ממגוון פעילויות ולא רק מפעילות אחת. 

אילו אפשרויות קיימות ליום הגיבוש 

כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון אופציות לארגון יום גיבוש עבור העובדים שלנו. צריך לומר, המטרות שלנו צריכות להיות, שהעובדים יישתפו פעולה, יבלו ביחד וייהנו. לכן אנחנו נבחר את האופציות המתאימות ביותר לשם כך, כשרצוי לבחור אופציה מקורית, כזו שהעובדים לא נוהגים לבצע ביום יום, אלא משהו מיוחד ושונה. 

טיולי איזי ריידר

אופציה של טיולי איזי ריידר ליום גיבוש עובדים במרכז הארץ, היא מאוד פופולארית בקרב מקומות עבודה שונים. הרעיון הוא לרכב על איזי ריידר במסלולים מסומנים בשטח או במקומות אחרים, הרכיבה מתבצעת עם מדריך וכמובן עם מכשירי איזי ריידר בטוחים ומתאימים לשימוש. הרכיבה נמשכת במשך זמן מסוים וכל העובדים יכולים ליהנות ממנה. 

ODT

סדנאות ODT, אימון מחוץ למשרד, הן דבר מאוד פופולארי היום. מדובר על סדנאות שונות שנערכות בשטח והמטרה שלהן היא להוציא את העובדים מאזור הנוחות ולאפשר להם לבלות ולעבוד ביחד בשטחים פתוחים, כשאין לחץ עבודה או דברים אחרים שיכולים להטריד אותם. 

טיולי אופניים

אחת האופציות הפופולאריות, גם אם היא נחשבת יחסית "מסורתית" ולא משהו חדש או מקורי. טיולי אופניים יכולים להיערך בשטח, במשך שעה-שעתיים, כשניתן לעצור במהלך הרכיבה וליהנות מהנופים מסביב, אפשר להכין לרוכבים קפה בשטח, וליהנות מחוויה מאוד מיוחדת. צריך לציין, המקום אליו פונים לצורך טיולי אופניים, מספקים את הכלים כמובן וכן אפשר לבחור בין דרגות של טיולים, החלה מדרגה של טיולים פשוטים וכלה בדרגה של רכיבה מורכבת בשטח. 

הדרכות נהיגה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים ליהנות מפעילות מיוחדת של הדרכות נהיגה בשטח. אלו מתבצעות באמצעות רכבים רגילים, כשהמטרה היא להדריך את העובדים כיצד לפעול במצבים שונים איתם הם נאלצים להתמודד ביום יום או בסיטואציות מיוחדות. מעבר לכך, מדובר על פעילות שהעובדים מאוד ייהנו ממנה, בגלל שהיא יוצרת אדרנלין מאוד גבוה ומאפשרת לעובדים גם ליהנות מחוויה יוצאת דופן של נהיגה בתנאים שהם לא מכירים ביום יום. 

לייזר טאג

אחת הפעילויות הפופולאריות ביותר, לא רק בקרב עובדים אלא גם בקרב בני נוער וגורמים אחרים היא פעילות במתחם לייזר טאג. מדובר על משחק המדמה שדה קרב אמיתי, אך במקום להשתמש בכלי נשק רגילים ולהעמיד את חיינו בסכנה, אנחנו משתמשים בכלי נשק מלייזר אשר מאפשרים לנו לירות אחד על השני מבלי לפגוע או להיפגע. 

הרעיון הוא שהעובדים מתחלקים לשתי קבוצות, המטרות שלהן הן להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה מחוץ למשחק. האחרון ששורד הוא המנצח. הכל נעשה במתחם שמדמה שדה קרב כאמור, עם ציוד מתאים ורלוונטי לכך. 

איך יוצרים יום גיבוש בצורה נכונה?

בשביל לייצר יום גיבוש בצורה נכונה, צריך קודם לבחור את סוג הפעילות או סוגי הפעילויות אותם רוצים להזמין עבור העובדים בעסק. רצוי מאוד לעשות את הבחירה וההזמנה מראש, זאת על מנת שיהיה ניתן לשריין מקום בתאריך הרלוונטי.  כפי שניתן לשים, כל אחת מהפעילויות שציינו נערכת בשטח פתוח, מתחת לכיפת השמיים, לכן מומלץ שהפעילויות ייערכו בתקופת האביב או הקיץ, רצוי כמובן שמזג האוויר יהיה נעים ולא חם מדי. 

לאחר מכן יש להזמין שירותי הסעה אל המקום, אלא אם רוצים שהעובדים יגיעו בכוחות עצמם, וכן חשוב לברר עם המקום בו נערכות הפעילויות השונות, האם ניתן להזמין דרכו גם שירותי קייטרינג לארוחת בוקר או צהריים. 

ביום הגיבוש עצמו, רצוי להגיע אל המתחם שעה-שעתיים לפני תחילת ועד הפעילות, על מנת שהעובדים יוכלו לקבל תדריך מלא כיצד להתנהל, מה עליהם לעשות ואיך עליהם לפעול במהלך הפעילות. 

חשוב להדגיש, בעיקרון כל עובד ועובדת יכולים להשתתף בפעילויות שציינו, אלא אם יש סיבה רפואית מסוימת שמונעת מהם את זה. כמו כן, הם צריכים לבוא עם בגדים מתאימים, משוחררים וקלילים. 

הפעילות עצמה נערכת במשך שעה-שעתיים, אך כאמור, אם מארגנים ארוחה או פעילויות נוספות מסביב, אז שסביר להניח שיום הגיבוש ייערך יותר זמן. המטרה היא שכל העובדים ייטלו חלק בפעילויות, ייהנו מהן, וכמובן יחזרו הביתה בשלום. בטווח הארוך, אנחנו נוכל לראות את השפעותיו של יום זה על התקשורת במשרד, על הקשרים החברתיים בין העובדים וכן על התפוקה שלהם. 

הזמינו פעילות יום גיבוש לעובדים במרכז - פארק מיני ישראל

אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים למטה ולקבל הצעת מחיר משתלמת ליום גיבוש לעובדים: