תוכן עניינים

יום גיבוש אקסטרים – ראלי ארט

אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות אקסטרים לימי גיבוש לעובדים,

ומזמינים אתכם לבחור את הפעילות שהכי מתאימה לכם:

סדנת נהג מרוצים ליום אחד

טיולי איזי ריידר

חץ וקשת

פיינטבול

טיולי אופניים (חשמליים)

אחת הדרכים של מקומות עבודה לייצר עניין בקרב העובדים, לייצר תחושת הזדהות ונאמנות ובפרט לייצר תחושה של "קבוצה" בקרבם, היא באמצעות יום גיבוש. זה כלי מאוד נפוץ בהרבה מאוד מקומות עבודה, בין אם מדובר בעסקים גדולים או עסקים קטנים. 

על מנת לייצר עניין ותחושת "קבוצה" הרי שצריך לבחור מקום אידיאלי להעביר בו יום גיבוש לעובדים. לא בכל מקום זה בהכרח אפשרי, נכון או רלוונטי על פי מאפיינים שונים של העובדים, בין אם זה גיל, מין או אפיונים אחרים. יום גיבוש אקסטרים בראלי ארט יכול להתאים להרבה מאוד מקומות עבודה וכמובן לאנשים שונים. 

למה ראלי ארט?

הייחוד של ראלי ארט אקסטרים הוא בכך שהמקום מאפשר לכל מי שמגיע אליו, ליהנות מחוויית נהיגת אקסטרים ייחודית ויוצאת דופן, חוויה שאי אפשר למצוא בכל מקום, בוודאי לא בכל יום. לא מעט אנשים מאוד אוהבים לנהוג במהירות ולהתגבר על מכשולים שונים, דבר שאי אפשר לעשות כל יום, בכל מקום. לכן ראלי ארט הוא מקום נהדר לשם כך. 

במשך השנים החברה פיתחה בעצמה לא מעט אפשרויות שונות המוצעות למקומות עבודה רבים, וכן למבקרים מסוגים שונים. כל אחד יכול לבחור את אופי הפעילות בה הוא מתעניין וישמח לבצע. 

למי יום גיבוש אקסטרים יכול להתאים?

כאמור, ראלי ארט יכול להתאים לסוגים שונים של אנשים. מבוגרים וצעירים, גברים ונשים, אנשים שעובדים במשרד או אנשים שעובדים בשטח. כל עוד הם מוכנים לשבת מאחורי ההגה ולהתנסות, זה יכול להתאים להם. 

חשוב לציין, מדובר על נהיגה בשטח בטוח, הפועל על פי כל כללי הבטיחות הנדרשים, על פי חוק כמובן. לכן אין מה לחשוש שמא התהליך יהיה מסוכן ועלול לגרום לבעיות כאלה ואחרות. 

מתי נכון להגיע לראלי ארט?

בעיקרון, פעילות בראלי ארט יכולה להיערך בכל עת, אך זה תלוי הרבה בתנאי מזג האוויר. אי אפשר שהפעילות תיערך בימים גשומים או ימים עם מזג אוויר קיצוני, אז תנאי הכביש והראות לא מאפשרים זאת. 

יהיה נכון להגיע לפעילות לראלי ארט בימים בהם יש מזג אוויר נעים, רצוי מאוד גם לא להגיע כשחם מדי, בשביל שתהיה אווירה נעימה וכולם יוכלו ליהנות מהפעילות בצורה אופטימאלית. 

מה היתרונות של פעילות יום גיבוש אקסטרים במתחם ראלי ארט?

מעבר לעובדה שזו חוויה ייחודית, מעבר לכך שמדובר בעניין יוצא דופן שאי אפשר למצוא בכל מקום, הרי ראלי ארט פותח פתח לאפשרויות שונות של ימי גיבוש. החל מפעילות הדרכה, פעילות שכל אחד מבצע לבד או פעילות בקבוצה, כמו כן אפשר לייצר תחרויות שונות ועוד. 

חשוב לומר, ניתן להוסיף לפעילות זו עוד שורה של פעילויות אחרות שיכולות להיות מאוד מעניינות ומאתגרות. גם כאן, צריך לבחון מה האפשרויות ועד כמה זה יכול להתאים לעובדים במקום.