פיינטבול בלטרון עם חברת אקסטרים ראלי ארט

תוכן עניינים

רובנו מכירים את מתחם לטרון בדרך לירושלים, משיעורי היסטוריה שם למדנו על הקרבות העזים שנערכו במקום ועל חשיבותו להגנה על אזור השפלה ועל הדרך המובילה אל מרכז הארץ.

אך במהלך השנים, המתחם עבר שינויים רבים וכיום מי שמבקר באזור, יכול ליהנות הן מנופים מרהיבים והן ממתחם פיינטבול ייחודי. 

מתחם פיינטבול בלטרון, מציע לכל מי שמגיע למקום אפשרות ליהנות מחוויה יוצאת דופן, במהלכה אפשר להרגיש מה זה להיות חייל בשדה קרב, בלי לשלם את המחיר הכרוך בכך ועדיין ליהנות מהאדרנלין והמתח שיש בפעילות זו. 

מה זה משחק פיינטבול?

פיינטבול הוא משחק הכולל שתי קבוצות, הנלחמות זו מול זו באמצעות רובים שיורים כדורי צבע. כל משתתף מקבל רובה עם כדורי צבע, שכפ"ץ מיוחד אותו הוא מניח על גופו, כשהמטרה של המשתתפים היא להוציא כמה שיותר שחקנים מהקבוצה השנייה אל מחוץ למשחק. מי שנשאר אחרון הוא המנצח. 

חשוב לומר, המתחם עצמו בנוי ומתכונן כמו שדה קרב. הוא כולל בתוכו אלמנטים שונים שעוזרים להסתתר, לתכנן מהלכים, לקפוץ, להתגלגל ועוד. בדיוק כמו בשדה קרב אמיתי.

כל הרעיון של המשחק, הוא לאפשר למשתתפים להוציא אנרגיה, להיות יצירתיים, להפעיל שיקול דעת, ולחשוב כמו חיילים במלחמה. 

המשחק מוגבל הן בזמן והן בכמות הכדורים שכל אחד מהמשתתפים מקבל. ההגבלה נקבעת על פי הסכום שהמשתתפים משלמים מראש. מי שיוצא מן המשחק, יכול להמתין להם בחוץ, באזור מוצל עם פינת קפה. 

משחק פיינטבול יכול להתאים לכל הגילאים, הן לילדים והן למבוגרים, הוא יכול להתאים כמובן גם לנשים וגם לגברים. רק מי שאיננו במצב בריאותי תקין, לא יכול להשתתף בו. בשביל ליהנות ממנו רצוי מאוד להגיע אל המתחם מראש על מנת לקבל הסברים כיצד להתנהל בזמן המשחק, חשוב גם להגיע עם בגדים ונעליים מתאימות, וכמובן להיות בראש פתוח, על מנת להיות כמה שיותר יצירתיים ולדעת לייצר אסטרטגיות התקפה והגנה מתאימות. 

למה לבחור בפיינטבול בלטרון?

מעבר לעובדה שמדובר באזור מאוד יפה ומרשים, הרי כל מי שמגיע למתחם יכול להיות ממקום מעוצב ומתוכנן היטב, מקום שמציע אופציה נהדרת למשחק פיינטבול איכותי וטוב. 

אחרי המשחק אפשר ליהנות מארוחת בוקר במקום או לצאת לטיול בסביבה. על מנת לשריין מקום למשחק פיינטבול בלטרון, רצוי מאוד ליצור קשר מראש ולהזמין. יש לוודא שתנאי מזג האוויר מאפשרים זאת, וכן שיהיו מספיק משתתפים בשתי הקבוצות בשביל שהמשחק יהיה מותח ומעניין.